Актуелно
Почетна / Сцена / Ким Кардашијан повторно ги „запали“ своите фанови со фотографија на Инстаграм (ФОТО)

Ким Кардашијан повторно ги „запали“ своите фанови со фотографија на Инстаграм (ФОТО)

Ким Кардашијан Вест не се срами да ја покаже својата дива страна додека е во карантин поради пандемијата на коронавирус.

39-годишната реалити ѕвезда ги разбуди своите 171 милиони следбеници на Инстаграм со екстремно секси снимки од импровизирана фотосесија од која сопира здивот.

Поранешната сопруга на кошаркарот Крис Хемфрис ги собра погледите облечена целосно во бело. Ким не се изневери и повторно покажа солидна доза провокација со нејзиниот избор на облека.
Иако беше облечена, повеќе личеше на соблекување, носеше само долна облека и каубојски чизми додека позираше веднаш до луксузен автомобил.

Се разбира, за да го истакне нејзиниот шарм, Кардашијан носеше високи потпетици.

Снимките на нејзиниот профил на Инстаграм собраа 3,8 милиони лајкови и над 31 000 коментари за нејзината визија.
Неодамна, Ким призна дека се облекува посекси за нејзините фотографии на социјалните мрежи, што не го прави многу како додека е со нејзиниот сопруг Канје Вест. Сепак, таа рече дека тој и дава слобода да прави се што сака за да се чувствува добро.

 

View this post on Instagram

All dressed up with nowhere to go

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

loading...