Ким Кардашијан со жешка ГАЛЕРИЈА: „Ова се 40-ти“

од Stefanija Kuzmanovska

Познатата старлета Ким Кардашијан (40) објави повеќе секси фотографии на својот Инстаграм профил и за помалку од два часа собра повеќе од три милиони лајкови.

Имено, најпознатата реалити sвезда на светот објави фотографии во беж минијатурно бикини и по тој повод ги истакна сите волшебни облини – бујни, подигнати гради, многу тесен струк и огромен задник – со кои се прослави.

Ким се фотографираше во стилот на деведесеттите со шал околу главата и ретро очила за сонце. Сè се случило во ексклузивно одморалиште со кристално чисто сино море, а Ким не ја откри нејзината точна локација.

– Ова се четириесеттите години – напиша таа во описот на фотографијата на која за помалку од два часа собра 3,3 милиони лајкови.

„Бројот 40 изгледа фантастично на тебе“, „Него како“, „Каков задник, леле“, „Убава жена во убави години“, беа само дел од коментарите под објавата.

https://www.instagram.com/p/CGz3dFsgMpa/?utm_source=ig_web_copy_link

loading...

Слични содржини