Костадинов за Апасиев: Оние кои сакат децата крв да ви плукаат, лажат дека сум купил вила на Водно

од Vladimir Zorba

„Оние кои сакат децата крв да ви плукаат, денес фотошопираат, злоупотребуваат медиуми и лажат дека сум купил вила“, реагира пратеникот на СДСМ и портпарол, Костадин Костадинов.

„Го жалам Димчето Апасиев-Мали Трамп“, додава тој.

loading...

Слични содржини