Кривична за маж кој се самозадоволувал пред две жени на улица

од Nikola Popovski

МВР информира дека маж од Македонска Каменица добил кривична пријава, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „задоволување полови страсти пред друг“.

-На 14.08.2021 на кракот на ул.„Светозар Марковиќ” во Делчево, Е.И.(31) од Македонска Каменица вршел полово дејствие на јавно место, додека покрај него поминувале две жени“, велат од полицијата.

 

Слични содржини