Курникова во убиствена форма два месеци по раѓањето (ВИДЕО)

од Vladimir Zorba

Поранешната тенисерка Ана Курникова му роди близнаци на Енрике Иглесијас во средината на декември. Само два месеци откако Луси и Николас излегоа на виделина, русинката повторно е во беспрекорна форма.

36-годишната Ана, кој беше меѓу 50-те најубави луѓе во светот во годините 1998, 2000, 2002 и 2003 година во листата на магазинот People, покажа дека работи напорно.

Курникова имаше кратка кариера во тенисот, која заврши на 21 година поради проблеми со грбот и половината. Сепак, убавицата остави трага и до ден-денес на неа се сеќаваат фановите на овој спорт.

#monday #backatit ?? ? @ashleypeeler

A post shared by ? Anna ?Аня (@annakournikova) on

Слични содржини