Актуелно
Почетна / Сцена / Лејди Гага со раскопчан дуксер ги запали фановите (ФОТО)

Лејди Гага со раскопчан дуксер ги запали фановите (ФОТО)

Познатата американска пејачка и актерка Лејди Гага на своите следбеници им го покажа новото издание, кое сретна голем број коментари од нејзините обожаватели, а таа повторно одигра на картата на провокација.

Имено, Гага позираше со раскопчан дуксер, додека нејзините гради беа во преден план.

– Кога се шминкаш во карантин … – напиша кратко во описот на сликата, за која зборува целата планета.

„Господи, жено, како изгледаш!“, „Преубава“, „Сјаеш“, се некои од пораките што можете да ги најдете под овој пост на нејзината Инстаграм сметка.

loading...