Лепа Брена ги воодушеви фановите со нова фотографија во бикини (ФОТО)

од Aleksandar Petrovski

Лепа Брена ужива на одмор во Црна Гора, заедно со сопругот Слободан Боба Живојиновиќ. Фолк ѕвездата беше активна на Инстаграм, каде објави нови фотографии во костим за капење.

Брена воодушеви со изгледот, и доби бројни позитивни коментари.

„Со или без Фотошоп, изгледа убаво“. Ова е рај за очите“, „Исфрлете што повеќе фотографии за да бидете лек за нашите души “, беа некои од коментарите на фановите.

Брена позираше на сликите со нејзината колешка Сања Ѓорѓевиќ, со која се запозна во текот на летото, но и со нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ.

loading...

Слични содржини