Лошото момче на Холивуд и млада актерка снимија видео со секс сцени, нејзината мајка е воодушевена

од Nikola Popovski

Двајцата млади холивудски актери Шиа ЛеБеф и Маргарет Куали заедно снимија музички спот за песната „Love Me Like You Hate Me“ во изведба на нејзината сестра Рејни Квали (30), која настапува под уметничкото име Рајнсфорд.

Видеото трае девет минути и ги опишува убавите и грди моменти од една љубовна врска, а содржи и секс-сцени кои се распоредени за време на деветминутното видео. Кореографијата за музичкото видео е потпишана од „JA Collective“, а видеото прикажува љубовна врска од две различни перспективи истовремено.

Маргарет Куали (26), која глуми во филмот на Тарантино „Беше еднаш во Холивуд“ и Рејни се ќерки на познатата холивудска актерка Енди Мекдауел.

Рејни на Инстаграм напишала дека видеото е проткаено со љубов, болка, нежност, лутина и вистински делови од нејзиното срце. Видеото го пофалила и нејзината мајка Енди.

„Честитки за сите што учествуваа. Неверојатно е“, напишала таа на Инстаграм.

Шија ЛаБеуф е лошото момче на Холивуд, исклучително талентиран 34-годишен актер, кој ја започна својата кариера уште во тинејџерските години и се прослави со улогите во филмовите „Disturbia“ и „Transformers“.

Тој бил уапсен пред три години за недолично однесување, откако му пришол на еден локален полицаец и побарал цигара, а кога не ја добил, започнал да го пцуе и да користи вулгарен јежник, а кога го замолил да си замине, тој станал агресивен.

Бил уапсен и во Остин за недолично однесување, откако наводно истрчал на улица пијан и влегол во конфликт со полицајци. Сведоци исто така потврдиле дека тој се однесувал неконтролирано.

loading...

Слични содржини