Актуелно
Почетна / Сцена / Луксузната вила на Јелена Карлеуша блесна во новогодишно светло (ФОТО)

Луксузната вила на Јелена Карлеуша блесна во новогодишно светло (ФОТО)

Јелена Карлеуша, како по примерот на повеќе свои популарни колеги, се пресели во луксузна вила на Дедиње, а на Инстаграм се пофали како ја украси.

Очигледно е дека доста се потрудила, бидејќи целата куќа буквално блеска од новогодишни светилки.

Пред куќата има фигури на елен, Дедо Мраз и Снешко, кои исто така светкаат. Очигледно е дека сакала да им се допадне и на соседите и на јавноста со ваквиот избор на украси.

loading...