„МАГИЧНА ШУМА“: Ким Кардашијан сакаше да се пофали, па излезе смешна (ВИДЕО)

од Vladimir Zorba

Старлетата Ким Кардашијан им се пофали на своите следбеници на Инстаграм како изгледа нејзината нова, реновирана бања, што на многумина не им се допадна. Таа вели дека бањата сега изгледа како „волшебна шума“, и откри дека нејзиниот сопруг Канје Вест ја изненадил трансформирајќи го овој простор.

– Доаѓам дома и целата моја бања е уредена како волшебна шума. Навистина е убава и визуелно убава – рече таа во видеото кое го објави на Инстаграм, додавајќи дека нејзиниот сопруг и оставил порака.

Сепак, нејзините фанови не беа воодушевени од изгледот на бањата.

„Мислев дека тоа е вашиот двор“, „Прашливи растенија, но не“, „Тие растенија изгледаат како мртви“, „Суви растенија за безвкусните“, „Луѓето умираат, ви благодарам што споделивте со нас на што сте потрошиле пари“, се само некои од коментарите.

View this post on Instagram

Kim via IG Story! Bathroom goals or no?

A post shared by Kim Kardashian Updates (@kimkardashiansnap) on

Слични содржини