МАЛO БИКИНИ И ЛAНЦИ – Анастасија во никогаш попровокативно издание (ФОТО)

од Vladimir Zorba

Анастасија Ражнатовиќ ужива на Малдивите, каде неодамна отпатува и ги сподели првите фотографии во костим за капење што ги воодушеви нејзините фанови.

Пејачката изгледа подобро од кога било, што уште еднаш го потврди со кадрите кои „собраа“ над 70 илјади лајкови на нејзиниот Инстаграм.

Анастасија позираше на работ од базенот во црн костим за капење со синџири, а глетката на нејзиното исончано тело не остави никого рамнодушен.

loading...

Слични содржини