Актуелно
Почетна / Глобално / Мирно си седеа на маса, а потоа летнаа во воздух (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Мирно си седеа на маса, а потоа летнаа во воздух (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Безбедносните камери снимиле морничав момент кога автомобил влетал во ресторан за брза храна во Мароко, откако пијан возач изгубил контрола над возилото.

Гостите мирно седеле кога во нив влетал Хјундаи автомобил.

Столиците и масите летнале во воздух, а за среќа немало загинати.

Повредени биле 9 лица, а сите биле префрлени во болница. Пет лица биле пуштени, а останатите четири лица се во стабилна состојба.

loading...