Мислел дека короната е глупост, а сега се бори за живот: Седев и чекав да умрам (ВИДЕО)

од Stefanija Kuzmanovska

Британски турист кој сметал дека коронавирусот е обична глупост, го променил мислењето откако се разболел, пренесе „Србија данас“.

loading...

Слични содржини