Актуелно
Почетна / Сцена / Мистериозната Северина објавува скриени пораки на Инстаграм

Мистериозната Северина објавува скриени пораки на Инстаграм

Северина Којиќ полека се враќа на социјалните мрежи, а додека нејзината борба со Милан Поповиќ за старателство над синот Александар продолжува, пејачката објавува позитивни пораки.

„ Секогаш гледајте ја светлата страна“, порачала Северина покрај фотографијата.

Очите ги покрила со очила за сонце,а косата ја прекрила со марама.

Во меѓувреме е објавено дека судијката Теа Голуб, која ја донела одлуката во која старателството го предава на Поповиќ, се нашла во ист хотел како и српскиот бизнисмен, а дури и се сретнале.

„Никогаш не откажувајте се“, порачала Северина тој ден.

loading...