„Моето куче и мојата кучка“: Несоодветен коментар на Икарди, кој Ванда не го премолчи (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

МАУРО ИКАРДИ изненади со објава на неговиот Инстаграм во која ја навреди Ванда Нара, неговата партнерка и менаџерка.

Фудбалерот на ПСЖ сподели фотографија од заедничка дружба во природа и ја шокира јавноста со описот кој стана хит на Интернет за многу кратко време.

„Моето куче и мојата кучка“, напиша Икарди во описот на фотографијата и непријатно изненади голем број обожаватели кои го осудија. Се огласи и Ванда која само кратко напиша: „Колку смешно“.

Аргентинскиот напаѓач кратко потоа го избриша објавата, но не се извлече. Интернетот памти, а исто така и Ванда.

Слични содржини