Моника Селеш не личи на себе: Легендарната тенисерка драстично ослабела, сите се прашуваат што се случува (ФОТО)

од Aleksandar Petrovski

Моника Селеш повторно е во центарот на вниманието.

Овој пат, поранешната најдобра тенисерка на светот ја шокираше јавноста со својот изглед.

Популарната „Малата Мо“ драстично ослабе, што може да се види на социјалните мрежи, каде објави фотографија.

Легендарната тенисерка, која порасна во Нови Сад, беше фотографирана со сметка од еден долар за хуманитарни цели.

Многу нејзини следбеници го ставија нејзиниот нов изглед во преден план и се прашуваат за што точно станува збор.

loading...

Слични содржини