Актуелно
Почетна / Сцена / На Интернет кружат голи снимки од актерката која се поврзува со Бред Пит

На Интернет кружат голи снимки од актерката која се поврзува со Бред Пит

Актерката Алија Шакат со месеци се поврзува со Бред Пит, иако таа го негираше тоа и рече дека тие се само пријатели, објави „Индекс“.

Во неколку наврати, 31-годишната актерка и 25 години постариот колега беа видени заедно и изгледаа многу интимни. Дури и за време на карантинот, Алија доаѓала во неговата вила во Лос Анџелес, па никој не ѝ  верува кога тврди дека тие се само пријатели.

Последниве денови, нејзините голи снимки од филмот Duck Butter, снимен пред две години, се шират на Интернет. На некои снимки таа е топлес, додека во други е целосно гола.

Филмот е за две жени кои се среќаваат во ноќен клуб и одлучуваат подобро да се запознаат со тоа што поминуваат 24 часа заедно и имаат секс секој час.

loading...