Актуелно
Почетна / Слајдер / На кеј во Скопје починал човек додека трчал

На кеј во Скопје починал човек додека трчал

Утрово човек починал додека трчал на кеј, блиску хотелот „Александар Палас.“

На местото се пристигнати брза помош и полиција на увид. Се очекуваат детали во текот на денот.

loading...