Актуелно
Почетна / Магазин / На пластични операции се навлекла на 17 години: Мечтаела да стане жива Барбика (ФОТО)

На пластични операции се навлекла на 17 години: Мечтаела да стане жива Барбика (ФОТО)

Барбара Луна Сипос од Будимпешта има само 22 години и не може да добие работа, затоа што мажите „не знаат да се воздржат кога има такво привлечно девојче во нивната околина“, пишуваат странските медиуми. Ова, наводно, го тврди нејзиниот поранешен сопруг, кој дал многу пари за „доработка“ овој интернет модел.

Патем, таа сакала да си игра со Барбики и била фасцинирана од нивната убавина – па посакала самата да изгледа така. Очигледно, тоа го сторила, само сега не може да работи заради тоа.

Првата операција Барбара ја имала на 17-годишна возраст. Во таа пригода, таа работела на градите и веднаш се „навлекла“ на оперативни зафати.

loading...