На продажба куќата на Бред и Џенифер, погледнете како изгледа (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Иако Џенифер Анистон и Бред Пит ставија крај на нивната љубовна врска оддамна, се појавија информации дека се продава вилата во која живеел овој некогашен пар.

Имено, таа се продава по цена од 56 милиони долари. Изградена е во триесеттите години на дваесеттиот век, а била реновиран од поранешни партнери во периодот од 2001 до 2006 година.

Има четири спални соби, теретана, базен, но и тениско игралиште.

loading...

Слични содржини