„Најдобра реклама“: Џеј Ло позираше со својата мајка и ќерка (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Пејачката Џенифер Лопез објави фотографија на која позира заедно со својата мајка и ќерка, сè за потребите на кампањата за нови производи како дел од нејзината козметичка линија „JLOBeauty“.

Лопез објави семејна фотографија со нејзината 13-годишна ќерка Ема и 75-годишната мајка Гвадалупе.

#MamaGlowsBest – напиша Лопез во описот на фотографијата со ознаките на нејзиниот бренд за козметика „JLo Beauty“, кој го лансираше на почетокот на оваа година.

Нејзината објава собра над два милиони лајкови.

Слични содржини