Нападната девојка во казино во Шуто Оризари

од Nikola Popovski

Полицијата известува дека вчера 24 годишна скопјанка била физички нападната во казино во скопската населба Шуто Оризари.

Според МВР, околу 21.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека околу 20.55 часот во казино на подрачјето на Шуто Оризари, Ј.З.(24) од Скопје била физички нападната од Д.Н..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат надлежните.

Слични содржини