Наташа Беквалац целосно гола: Пејачката испрати важна порака

од Stefanija Kuzmanovska

Пејачката Наташа Беквалац сподели фотографија на својот Инстаграм профил на која е гола.

Имено, станува збор за уметничка фотографија која на вистински начин само ја скокотка фантазијата на набљудувачот.

По оваа објава на Наташа Беквалац, во коментарите беа упатени низа комплименти на нејзината сметка.

„Недела. Лошо време за нас рајските птици. Дали забележувате во каква атмосфера и енергија сме? Колективно… И ова ќе помине… Сè поминува… Би сакала само една работа… Сите да го задржиме здравиот разум“, напиша Беквалац во описот на фотографијата.

loading...

Слични содржини