Актуелно
Почетна / Спорт / Неочекувана роденденска честитка за Ѓоковиќ (ВИДЕО)

Неочекувана роденденска честитка за Ѓоковиќ (ВИДЕО)

Новак Ѓоковиќ го прослави својот 33 роденден, и тоа не на било кое место – туку на тенискиот терен во Марбела.

Група навивачи ја искористија можноста да го поздрават и да му честитаат.
Најдобриот тенисер на светот им се заблагодари на Твитер.

loading...