Неодолива и во шесттата деценија: Елизабет Харли позираше во бикини

Елизабет Харли има 54 години, а нејзините фотографии во костим за капење одземаат здив. Малкумина би поверувале дека таа одамна ја гази шестата деценија од животот.

Елизабет има дури и своја линија на костими за капење, а откако позираше облечена во еден од нив, фановите се заинтересирани за нејзината тајна на убавината.

Фотографијата собра скоро 80 илјади допаѓања и дури 1000 коментари.

Слични содржини