Ни перде, ни срам: Среде бел ден краде бекатон плочки (ВИДЕО)

од Vladimir Zorba

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како „граѓанин“ со охридски регистарски таблички среде бел ден си товари бекатон плочки во својот автомобил.

На видеото јасно се гледа кои се табличките па се надеваме дека МВР ќе реагра во најбрз можен рок.

loading...

Слични содржини