Актуелно
Почетна / TOP NEWS / „Никогаш позгодна“: Северина во костум за капење на лулашка (ФОТО)

„Никогаш позгодна“: Северина во костум за капење на лулашка (ФОТО)

Северина моментално е на годишен одмор на островот Корчула, од каде ги „почести“ своите фанови со фотографија од плажа.

Пејачката на фотографијата позира насмеана во дводелен костум за капење, стои на лулашка над морето и ја покажува својата витка линија.

„Таа лета високо, а нејзиното ново мото е YOLO“, напишала стих од нејзината песна „Магија“ покрај фотографијата.

Нејзините обожаватели ја „потопија“ со комплименти за нејзиниот изглед, но некои се чинеа малку изнервирани што сопругот Игор не е со неа.

„Како девојче“, „Не знам како изгледа толку убаво“, „Боже, колку си убава“, „Никогаш позгодна“, „Сè е супер, сè е добро, но без Игор не е за петмина, недостасува“, беа некои од коментарите .

Северина, патем, по гласините за разводот, го поминува летото без сопругот, на кого, после четиримесечен молк, м испрати јавна честитка за неговиот 33 роденден.

Дека Северина е со своите пријатели на Корчула беше откриено од фотографија на Маја Шупут, за која колешката на Северина се пофали на Инстаграм.

loading...