Никој не е подобар од неа: Ријана ја рекламира својата долна облека

Ријана добро зне дека никој не е одобар од неа кога станува збор за рекламирање на сопствениот бренд.

Убавицата од Барбадос се соблекла и снимила заводливо видео за да рекламира новата колекција на долна облека од својот бренд Savage Fеnty.

Ријана во видеото носи виолетова перика и секси долна облека во истата боја, а насекаде околу неа има сцеќе, што ни дава до знаење дека станува збор за пролетната колекција.

Во видеото се појавува и пејачката Нормани.

Слични содржини