Никол Кидман (55) во мини здолниште покажа витки нозе кои мамат воздишки

од Vladimir Zorba

АКО барате мотивација да одите во теретана, можеби ќе најдете инспирација во Никол Кидман. Познатата актерка со своите витки и затегнати нозе мами воздишки и на 55 години.

Кидман позираше за еден магазин и го истакна својот главен атрибут во мини здолниште, а со краток клип објавен на Инстаграм ги заинтригира своите фанови да се запрашаат која е тајната на нејзиниот фантастичен изглед.

За среќа, поранешната сопруга на Том Круз со задоволство одговара на прашањата на новинарите на оваа тема. Така, во една прилика открила дека нејзиното здравје е на прво место.

„Ако не си здрав, немаш ништо“, рече таа и додаде дека ужива во активностите на отворено.

Слични содржини