Нина Бадриќ позираше на кревет и ги покажа витките нозе

од Stefanija Kuzmanovska

Фановите често ја споредуваат хрватската пејачка Нина Бадриќ со италијанската убавица Моника Белучи, а таа им даде нова причина за тоа откако објави фотографија на која позира на кревет.

Нина Бадриќ (48) воодушевува со својот изглед на Инстаграм последните денови, и уште еднаш ги воодушеви обожавателите со својата одлична фигура. Пејачката позираше додека седеше на кревет и објави фотографија на која носи долг син капут и носи сребрени штикли.

„Се обложувам во се дека по дождот доаѓа сонце, напиша таа во описот на фотографијата и не им требаше долго на нејзините обожаватели да ја опсипат со комплименти.

Слични содржини