Нина Бадриќ позираше на плажа: Длабоко деколте во преден план (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Пејачката Нина Бадриќ неодамна наполни 50 години, а сега ги воодушеви сите со фотографии од плажа.

Таа позираше во едноделен шарен костим за капење со длабоко деколте и воодушеви многумина со својот изглед.

„Кралица“, напиша колешката на Бадриќ, Јелена Розга, а многу други луѓе се надоврзаа со комплименти за Нина.

Слични содржини