Нов удар за Шакира: Пике и новата девојка ГОЛИ во кревет (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Љубовниот живот на фудбалерот на Барселона, Жерар Пике не престанува да привлекува големо внимание.

Со недели се шпекулира за новата песна на неговата поранешна девојка Шакира во која таа брутално го прозива Пике.

Ова се случи откако се појавија информации дека Пике ја изневерува со извесна Клара Чиаја, со која фудбалерот неодамна објави фотографија на Инстаграм.

Провокациите не застанаа тука, бидејќи Клара објави нова фотографија со поранешниот ас на Барселона, но сега од кревет.

Слични содржини