Нова аудио-бомба со учество на Заев

од Vladimir Zorba

На социјалните мрежи денеска се појави нова аудио бомба на која наводно е лидерот на СДСМ, Зоран Заев.

„Паѓа Tалир 2, паѓа Поштенска банка, паѓаат еден куп предмети, паѓа на Али Ахмети попис, но тој е ризикот“, вели Заев за случаите за кои СЈО покрена истраги.

https://www.youtube.com/watch?v=W3VhGSs9UqE&feature=emb_title

Слични содржини