Актуелно
Почетна / Сцена / Нова трансформација на Ким Кардашијан: Стана црвенокоса (ФОТО)

Нова трансформација на Ким Кардашијан: Стана црвенокоса (ФОТО)

Ким Кардашијан, најпознатата старлета во светот и реалити sвезда, привлече внимание со својата нова боја на коса.

Најпознатата членка на семејството Кардашијан стана црвенокоса, што изненади многумина, со оглед дека таа никогаш немала ваква боја на коса.

Ким ги извади градите, позираше во портокалова маица со длабоко деколте и им испрати бакнеж на фановите, а промената беше исполнета со поделени коментари.

Патем, нејзиниот сопруг, раперот Канје Вест, неодамна објави на Твитер дека ќе се кандидира на претседателските избори во САД, што предизвика насилни реакции од јавноста.

View this post on Instagram

✌🏼💋

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

loading...