Ново контроверзно видео на ТикТок: Учат мало дете како да пука со пиштол (видео)

од Nikola Popovski

На социјалната мрежа ТикТок се појави уште едно видео на кое се гледа пукање со пиштол, но овој пат станува збор за мало дете, на кого двајца возрасни му помагаат да пука.

Како што јавуваат дел од медиумите, но и според пишувањата на социјалните мрежи, видеото најверојатно е направено во Тетово.

Слични содржини