Нож во грб: Емили и Оливија Вајлд некогаш заедно одеа на концерти на Хари, а сега? (ВИДЕО)

од Stefanija Kuzmanovska

Емили Ратајковски е снимена како јавно се бакнува со популарниот пејач Хари Стајлс, а како што пренесува PageSix, тоа видео пореметило некои односи.

Двајцата беа снимени во Токио, а снимката не само што стана вирална, туку и ја разочара Оливија Вајлд, поранешната девојка на Хари и пријателка на Емили.

Оливија и Хари до неодамна беа во врска, а таа дури и го остави сопругот поради Хари.

Сега не е познато како новата врска на Хари ќе се одрази на пријателството на Оливија и Емили, со оглед на тоа што тие две беа заедно на еден од концертите на Хари и тоа во првиот ред.

@samanthasiegel her and oliviia must have beef now😮 #foryoupage #foryou #fyp #harrystyles #loveontourparis #loveontour #loveontour2022 #paris #emilyratajkowski #oliviawilde ♬ As It Was – Harry Styles

Слични содржини