Обид за силување на скопјанка кај Бит Пазар

од Stefanija Kuzmanovska
214 прегледи

На 25.02.2023 во 12:30 часот 26-годишна скопјанка пријавила дека на 24.02.2023 околу 20:50 часот на подрачјето на Бит Пазар едно лице се обидело да изврши обљуба, но не успеало.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Слични содржини