Обожавателка истрча на сцената да го гушне, пејачот почна да дели пцовки (ВИДЕО)

од Берта Китинска

Обожавателка која се обиде да се качи на сцената на концертот на Maroon 5 и да го прегрне фронтменот Адам Левин, тврди дека е разочарана од неговата реакција и однесување.

Додека Адам ја пееше песната „Sunday Morning“ на сцената, една обожавателка која се качи на сцената му пријде доволно блиску за да го допре, пред обезбедувањето да ја исфрли од бината.

Левин потоа фрустрирано пцуел и отишол на другиот крај од бината, а целата ситуација ја снимила камерата.

Видеото е објавено на TikTok, а досега го погледнале речиси девет милиони корисници.

@luispenaloza9525

Adam Levine was a whole mood yesterday💀 #Fyp #ForYou #Maroon5 #AdamLevine #Hollywood #HollywoodBowl

♬ Sunday Morning – Maroon 5

Слични содржини