Актуелно
Почетна / Сцена / Од автомобилски писти до порно индустрија (ФОТО)

Од автомобилски писти до порно индустрија (ФОТО)

Поранешната австралиска возачка на автомобили, Рене Грејси ги шокираше своите фанови со одлуката да се повлече од автомобилскиот спорт на 25-годишна возраст и да се преориентира кон порно индустријата.

Бринетата ја објасни нејзината одлука со лошата финансиска состојба и губењето на интересот на натпреварите.

„Чувствував дека не сум толку добра како другите и изгубив интерес. Не е повеќе моја страст и не заработував доволно. Сега земам 2.500 долари на ден и за една година ќе можам да ја исплатам хипотеката. Не можев ни да сонувам за толку многу пари“, призна Австралијката.

Таа додаде дека нејзиното семејство ја прифатило промената неочекувано добро и ја поддржале.

View this post on Instagram

Still no pants

A post shared by RENÈE GRACIE 🧂 (@renee_gracie) on

View this post on Instagram

I really need to finish my tattoo 🤪

A post shared by RENÈE GRACIE 🧂 (@renee_gracie) on

loading...