Ограбена и нападната 73-годишна жена

од Nikola Popovski

МВР соопшти дека Б.В од Кавадарци пријавила во полиција дека била физички нападната и ограбена од едно лице.

Според пријавата, 73-годишната жена била ограбена во близина на автобуска станица во Кавадарци.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Слични содржини