Откриена причината за раскинувањето на Ким Кардашијан и Пит Дејвидсон

од Stefanija Kuzmanovska

Многумина беа изненадени од веста дека Ким Кардашијан и Пит Дејвидсон ја прекинаа врската по девет месеци.

Извор близок до парот сега откри за Page Six што довело до раскинувањето.

„Ким беше целосно исцрпена од врската и се што се случува во нејзиниот живот во моментов. Пит и таа се во различни периоди од нивниот живот“, рекол изворот.

„Пит е тотално спонтана личност и од нигде никаде сакаше Ким да долета кај него во Њујорк. Таа има четири деца и тоа не е толку лесно. Мора да се фокусира на нив“, додал изворот.

Слични содржини