Овие 4 хороскопски знаци се фантастични во кревет!

од Stefanija Kuzmanovska

Иако одредени хороскопски знаци имаат репутација дека се подобри во кревет од другите, тоа не значи дека другите немаат некои посебни вештини.

И покрај фактот дека секој знак има некои предности што го прават добар љубовник, овие четири хороскопски знаци се најдобри во оваа област.

ЛАВ

Негов владетел е Сонцето, па затоа е јасно дека секогаш ќе биде огнен во креветот. Лавовите не се срамежливи, тие ќе пробаат сè, а немојте да бидете изненадени ако извадат камера или фотоапарат. Тие секогаш се расположени за игра и сакаат да експериментираат во кревет.

СКОРПИЈА

Овој знак е неизбежен на вакви списоци. Тие се познати по својата сексуална умешност. Како Лавот, тие се подготвени за разни новитети, и сонуваат да ги остварат, затоа не се шокирајте ако ви предложат секс на јавно место. Ниту играчките не им се непознати.

БЛИЗНАЦИ

Нивната фантазија е валкана, затоа не се шокирајте кога нивна секси фотографија ќе ви пристигне среде денот или кога ќе започнат да ви кажуваат за време на ручекот што би ви направиле. Подгответе се за различни сценарија во кревет, од средба со лекар и медицинска сестра до дружење со човек што доставува пица и девојка која нема пари да му плати.

ДЕВИЦА

Името на овој хороскопски знак, барем кога станува збор за вештини во креветот, не е точно. Инаку педантни и организирани, Девиците во кревет се огнени и страствени.

Слични содржини