Овие три хороскопски знаци секогаш знаат кога ги лажете

од desk2

Некои луѓе не можете да ги излажете дури и кога мислите дека имате совршен план за тоа.

Припадниците на овие три хороскопски знаци се вистински детектори на лаги, па затоа не се ни залажувајте дека можете да ги измамите.

РИБИ

Рибите имаат развиена интуиција и реалистични соништа. Тие со голема точност можат да го претчувствуваат исходот од секој проблем. Па така и за лагите, лесно ги препознаваат и не им е драго да бидат излажани.

СКОРПИЈА

Лицата родени во овој знак имаат развиено претчувство и буквално можат да ги „гледаат“ вашите мисли и намери. Особено се вакви кога е во прашање љубовта, а тоа и најмногу ги повредува – лага излезена од устата на партнерот.

Прочитајте и… Толку од љубовта: Српската пејачка Милица Тодоровиќ му раскина на Милош по пет години врска (ФОТО)
СТРЕЛЕЦ

Стрелците успеваат да го балансираат внатрешниот мир благодарение на интуицијата и проникливоста. Тие ги спасуваат од многу недраги ситуации, без разлика каков меѓучовечки однос е во прашање.

Слични содржини