Актуелно
Почетна / Сцена / Памела Андерсон на 53 години: Објави фотографија на која се гледа зошто сè уште е секс-бомба

Памела Андерсон на 53 години: Објави фотографија на која се гледа зошто сè уште е секс-бомба

Секс-симболот Памела Андерсон на 1 јули наполни 53 години, а во таа прилика ги почести сите со жешка фотографија од кревет.


Со децении, Памела не се спушти од тронот на една од најпосакуваните жени и секс бомби, дури и денес, па затоа е вистинско задоволство, особено за мажите, кога таа позира во долна облека или костум за капење.

Иако овој пат таа „само“ ги покажа своите тенки нозе и дел од задникот како лежат на креветот, доволно беше да ги заинтригира сите што ја обожаваат.

View this post on Instagram

Happy 🇨🇦 day!

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on

loading...