Актуелно
Почетна / Сцена / Памела Андерсон во провокативно издание: Многу помлади девојки може да и позавидат (ФОТО)

Памела Андерсон во провокативно издание: Многу помлади девојки може да и позавидат (ФОТО)

Памела Андерсон отсекогаш важела за секс симбол и жена која ги освојува сите на прв поглед. Ништо не се смени ниту денес, кога Памела има 52 години и ужива во титулата заводничка во нејзината шеста деценија.

Имено, Памела сподели фотографија од снимањето на социјалната мрежа Инстаграм и ги воодушеви сите, во која таа е во кревет само во ноќница и во многу предизвикувачко издание.

– Секогаш во љубов. Секогаш скршено срце (во исто време). Среќна-тажна меланхолија – напиша Памела со фотографија која собра многу лајкови за многу кратко време, а позитивните коментари за нејзиниот изглед следеа еден на друг. Со ова, убавата актерка ги разгори гласините дека сè уште не може да и парираат ниту двапати помлади колешки.

 

loading...