Парис Хилтон е БРЕМЕНА

од Stefanija Kuzmanovska

Американската ријалити sвезда Парис Хилтон е бремена и го очекува своето прво дете со вереникот Картер Рум.

Картер отворено зборуваше за желбата да основаме семејство со Парис заедно.

„Постојано зборуваме за планирање на венчавката и имиња за нашето бебе и сето тоа“, рече неодамна Парис.

Тимот на реалната sвездата одби да ги коментира вестите за нејзината бременост.

Слични содржини