Пере од Нокаут стана татко во третпат: Се роди Софиа (ФОТО)

Фронтменот на групата Нокаут, Никола Перевски – Пере, ја доби денес својата трета ќерка.

Оваа прекрасна вест беше споделена на социјалните мрежи, со поставена фотографија од мекици со порака дека Пере добил ќерка, а неговиот брат по трет пат станал чичко, а името кое што ѝ го дадоа на ќеркичката е Софиа.

loading...

Слични содржини