Playboy модел го прослави успехот на Реал со голи слики во Инстаграм

од Vladimir Zorba

Парагвајскиот Playboy модел , Мирта Соса е навивач на Реал Мадрид. Таа постојано ја демонстрира својата пристрасност кон „кралскиот“ клуб објавувајќи секси фотографии на социјалните мрежи со оскудни алишта со амблемот на „белите“.

Овој пат, сепак, таа ја прослави победата над ПСЖ и 1/4-финалето на Лигата на Шампионите.

Таа постави неколку фотографии без облека и ги израдува навивачите на „белиот балет“.

#halamadrid #realmadrid #halamadridhastalafinal #realmadrid

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

Слични содржини