ПО * НО АКТЕРКА НА АВСТРАЛИЈА ОПЕН! Томиќ во карантин си зема ѕвезда на САЈТ ЗА ВОЗРАСНИ!

од Vladimir Zorba

Контроверзниот австралиски тенисер Бернард Томиќ успешно ги заврши квалификациите и се пласираше на Австралија опен, а потоа го започна задолжителниот карантин во хотел во Мелбурн.

Она што го разликува од другите тенисери е дека sвезда од страници за возрасни ќе му прави друштво во собата. Нивните фотографии од Инстаграм, на кои Томиќ „гризе задник“ на порно актерката, веќе предизвикаа големо внимание.

Ванеса Сиера е sвезда на австралиските реални шоуа, а претходните месеци беше многу популарна на страницата „Only Fans“, каде наплатуваше за голи фотографии и снимки.

Девојката го следеше Томиќ за време на квалификациите во Доха, а веќе сподели фотографии од Мелбурн на Инстаграм, каде ќе биде во строга изолација следните 14 дена и ќе му даде поддршка на своето момче кое ќе се обиде да направи изненадување на Австралија опен.

Томиќ порано важеше за голем тениски талент, но во меѓувреме откри дека воопшто не го сака тенисот и дека го игра само за пари.

Оттука, не е изненадувачки што тој одлучи своите карантински денови да ги помине со Ванеса …

loading...

Слични содржини