Актуелно
Почетна / Сцена / Поради она што беше во пепелникот, Раста може да помине и до 12 години зад решетки! (ФОТО)

Поради она што беше во пепелникот, Раста може да помине и до 12 години зад решетки! (ФОТО)

Стефан Ѓуриќ Раста го искористи сончевиот ден за пливање покрај базенот со својата ќерка Тара, која ја доби со пејачката Ана Николиќ. Сепак, поради содржината во пепелникот што стоеше близу до нив на масата, би можел да претрпи сериозни последици, пишува „Курир“.

Бројни обожаватели реагираа прилично бурно на социјалната мрежа Инстаграм, претпоставувајќи што се случува.

Поради ова, Раста може да помине меѓу три и 12 години затвор за кривично дело против здравјето на луѓето.

loading...